Dom

11 Sposobów na ponowne wykorzystanie podkładek pod myszkę

Wśród bałaganu często spotykanego w magazynach i na śmieciach znajdują się używane komputery i związane z nimi akcesoria. Ludzie mają tendencję do lekceważenia idei recyklingu tych materiałów z uwagi na fakt, że nowe zamienniki są zawsze pod ręką.

Jednak ponowne użycie takich przedmiotów może zapewnić dużą ilość wolnego miejsca w razie potrzeby. Co ważniejsze, ratownictwo pozwoli na uzyskanie znacznych oszczędności w budżecie domowym lub biurowym. Mając to na uwadze, można rzeczywiście coś zrobić, aby przekształcić te stare podkładki pod myszy w użyteczne zasoby.

 

1. Pokrowiec na biurko
Podkładka pod myszkę jako okładka na biurkoZwykle ludzie używają zwykłych plastikowych arkuszy książek, aby utrzymać stoły w czystości i atrakcyjności. Aby dodać tym biurom więcej kreatywności, stare podkładki pod mysz są odpowiednią alternatywą. Bez względu na to, czy akcesoria wyglądają rażąco, czy animowane, pomysł umieszczenia czegoś dziwnego lub wyjątkowego z pewnością się wyróżni.

Ustawienie tych podkładek obok siebie nie tylko doda koloru nudnemu biurku. Sprawia również, że proces sprzątania jest dość prosty. W przypadku tych gumowych elementów, podstawowe podejście polega na wytarciu ich suchą i niestrzępiącą się szmatką.

 

2. Drzwi
Podkładka pod mysz jako wycieraczka DoormatRecykling podkładki pod mysz jako wycieraczki do drzwi może wydawać się wysokim zamówieniem. Biorąc pod uwagę fakt, że popularna podkładka pod mysz jest niewielka, być może potrzeba będzie kilku z tych rzeczy, aby wymyślić dość szeroką podkładkę podłogową.

Akcesoria te są jednak dostępne również w większych rozmiarach. Biorąc pod uwagę, że wymiana jest dokonywana od czasu do czasu, połączenie wszystkich zebranych akcesoriów może rzeczywiście stać się produktywne. Z około czterema znacznie większymi klockami, na przykład z wycieraczką, będzie na miejscu. Mniejsze długości oznaczają łączenie większej ilości tych arkuszy.

 

3. Plakat ścienny
Podkładka pod mysz jako plakat ściennyPrecyzyjny podobnie jak plakaty znanych osobistości, które są przypinane do ścian sypialni, mysz komputerowa może być opcją do rozważenia w podszewce dekoracji ściennych. Oczywiście, ustawienie podkładek będzie zależało od jego projektów graficznych.

Akcesoria do myszy z nadrukiem samochodów sportowych, postaci z kreskówek lub twarzy gwiazd filmowych to najbardziej prawdopodobne materiały, które mogą oświetlić pokój lub biuro. Im bardziej żywe lub olśniewające są obrazy, tym większe jest prawdopodobieństwo, że ożywią one dane miejsce.

 

4. Akcesoria treningowe
Podkładka pod myszkę jako akcesorium do ćwiczeń Podczas wykonywania ćwiczeń fizycznych, powinien być dostępny sprzęt do ćwiczeń, aby zachęcić osobę do wykonania odpowiedniego reżimu. Zazwyczaj maty gumowe są używane do utrzymania osób komfort w wykonywaniu sekwencji.

Na przykład osoby uprawiające jogę mają do dyspozycji podkładki do ćwiczeń. W podobny sposób można również używać myszki komputerowej do pompowania lub przysiadania, aby nie dopuścić do tego, by ręce dotykały gołej podłogi. Połączone ze sobą, wyłania się większa mata do ochrony ciała.

 

5. Ramka do zdjęć
Podkładka pod mysz jako ramka do zdjęć. Podobna do pokrywy biurka, gumowa podkładka może być również wykorzystana jako ramka do pamięci na stole. Będzie to właściwe, jeśli na stole zostaną ułożone jednorodne rozmiary wieloaspektowych podkładek.

Zdjęcia rodzin i przyjaciół zostaną następnie wklejone lub przyklejone za pomocą plastikowych okładek na arkuszach. Podobnie jak zdjęcia wiszące na ścianach, ludzie będą się wspaniale bawić, podziwiając lub przypominając sobie zdjęcia umieszczone na osobistym stole.

 

6.Podkładka zamiast tablicy korkowej
Być może jednym z bardziej praktycznych zastosowań starych podkładek pod myszkę jest bycie stukniętym jako tablica informacyjna. Podobnie jak paski korkowe na ścianie, karteczki samoprzylepne mogą być przypinane do akcesoriów komputerowych. Rodziny będą mogły umieszczać na podkładce przypomnienia, listy zakupów lub harmonogramy pracy.

Do pewnego stopnia można pisać za pomocą markerów na jednokolorowych myszach. To, czy pisane notatki będą trwałe, czy też nie, zależy od jednostki, ponieważ i tak te stare rzeczy będą rzucane i zastępowane. Ponadto, wymazywalne długopisy są zawsze pod ręką, jeśli dana osoba chce nadal korzystać z tablicy.

 

7. Otwieracz do butelek
Od czasu do czasu ludzie napotykają na trudności w otwieraniu butelek, puszek i innych podobnych przedmiotów. Przedmioty te mogły być nieco pokręcone, co później doprowadziło do frustracji.

W tym przypadku podkładki pod mysz mogą być używane jako gumowa wyciskarka, aby uniknąć problemów z odczuwaniem bólu na rękach. Z takim materiałem pod ręką można teraz rozwiązać problemy kuchenne związane z otwieraniem artykułów spożywczych.

 

8. Placemat
Inna prosta aplikacja dla akcesoriów komputerowych jest ustawiona jako placemat stołu. Wiąże się to z użytkowaniem wycieraczki, z tą różnicą, że ta jest używana jako poduszka na przybory do jedzenia.

Materiały te mogą być traktowane jako zamienniki mat stołowych. Płyty, miseczki i inne środki spożywcze będą umieszczane na nich jako podkładki pod jadalnię. Ponadto, obecność tych rzeczy będzie również służyć jako poduszka chroniąca przed rozlaniem się żywności i wody podczas jedzenia.

 

9. Dzieło sztuki
Zważywszy, że podkładki wkrótce znajdą się w workach na śmieci, wykorzystanie komponentów jako materiałów plastycznych dla dzieci będzie realnym pomysłem. Na tych gumowych prześcieradłach dzieci będą mogły robić co tylko zechcą.

Mogą z nich korzystać. Mogą dodawać kolory do tego, co narysowali. Mogą wkleić kilka rzeczy, aby wzmocnić swoje prace. Dzieci mogą również przynosić swoje nożyczki i tworzyć z nich figury.

 

10. Zabijanie owadów
W czasie, gdy używamy podkładki do zwalczania owadów, może nie być tak dobrym pomysłem ze względu na jej elastyczne właściwości, ustanowienie twardej ramy zrobi ten trick. Zakotwiczenie małych drewnianych kawałków będzie wystarczająco pomocne do wyprostowania gumowego arkusza.

Aby uczynić ten element bardziej efektywnym, mniejsze podkładki przyklejone pomiędzy dwoma pałeczkami mogą sprawić, że koncepcja będzie funkcjonalna. Większe arkusze myszy mogą być również użyteczne pod warunkiem, że materiały będą miały zmniejszone lub zmodyfikowane rozmiary.

 

11. Wentylator ręczny
Podobna do idei swatter, projektowanie akcesoriów komputerowych w znacznie bardziej przystępnym wymiarze jest kluczem do jego skuteczności jako wentylatora. Dzięki wklejeniu kilku twardych ramek, gumowy materiał prawdopodobnie utrzyma się w górze, gdy będzie kołyszył się tam i z powrotem.