Dom

5 Powodów, dla których należy używać podstawki pod klawiaturę


Podstawki pod klawiatury mogą nie być pierwszą rzeczą, o której myślisz, jeśli chodzi o ergonomiczne akcesoria, które pomogą Ci bezpiecznie pracować, ale pozwól mi powiedzieć, że są one ciemnym koniem dobrego samopoczucia w miejscu pracy. Podstawka pozwala na dostosowanie pozycji do pisania, zapobiegając i łagodząc ból i kontuzje związane z powtarzającym się stresem. Sprawdź więcej szczegółów poniżej:

1. Regulacja: Podczas pisania na biurku o stałej wysokości nie można skonfigurować, pod jakim kątem ustawia się ramiona podczas pracy. Korzystając z podstawki na klawiaturę, możesz opuszczać, przesuwać, i obracać powierzchnię do pisania, tak aby nie trzeba było pochylać się do przodu ani podnosić czy wyciągać ramion, aby dotrzeć do podstawki na klawiaturę i mysz.

2. Właściwe ułożenie: Podstawka na klawiaturę pozwala na ustawienie myszy i klawiatury w "strefie neutralnego zasięgu". Jeśli jesteś w pozycji siedzącej, to zazwyczaj znajduje się ona tuż nad Twoimi kolanami. Możesz przeciągnąć klawiaturę na kolana, trzymając ręce wygodnie ugięte pod kątem 90°.

Podkładka pod klawiaturę

3. Chroń się przed bólem i urazem: Umieszczenie klawiatury i myszy na nieprzyjemnej wysokości lub pod niewłaściwym kątem może spowodować wszelkie rodzaje bólu i bolesności, które mogą pozostać z Tobą do końca życia. Podstawki na klawiaturę pomagają zapobiec zespołowi cieśni nadgarstka i innym urazom w punktach nacisku na ramiona i ręce. Poza wymienionymi powyżej regulacjami, można również negatywnie przechylić podstawkę, aby utrzymać nadgarstki wyprostowane.

4. Są świetne na stojąco: Możesz osiągnąć idealną pozycję również w pozycji stojącej. Jest to szczególnie ważne, jeśli nie masz ramienia monitora; możesz podnieść biurko na tyle wysoko, aby wygodnie widzieć monitory, a następnie opuścić podstawkę z klawiaturą, aby ramiona były prawidłowo ułożone.

5. Pracuj wydajniej: Będziesz mógł pracować szybciej i wydajniej, jeśli nie będziesz sięgał niezręcznie lub niewygodnie podczas pracy. Jeśli wykonujesz pracę, która wymaga dużej precyzji obudowy, możesz wybrać podstawkę klawiaturę, na przykład przełącznik UPLIFT, który pozwala ustawić mysz dokładnie tam, gdzie jej potrzebujesz.

Regulowane tace na klawiaturę to doskonały sposób na zapewnienie maksymalnych korzyści ergonomicznych i większego komfortu dla każdego pracownika. W połączeniu z biurkami o stałej wysokości lub z biurkami o ograniczonym zakresie regulacji, taca na klawiaturę może poprawić ogólną użyteczność i ergonomiczną funkcjonalność całego centrum pracy.

"Mogą nie być fajne, ale podstawki na klawiaturę są świetnym ergonomicznym rozwiązaniem."

Podstawki na klawiaturę to klasyczny sprzęt biurowy i nigdzie się nie wybieramy w najbliższym czasie. Być może nie są fajne, ale są świetnym ergonomicznym rozwiązaniem, które pozwala użytkownikom na prawidłowe ułożenie ramion, nadgarstków i rąk podczas pisania.

Zawsze staramy się, aby ergonomia była "cool", aby pomóc ludziom na całym świecie pracować lepiej i wygodniej. Rozumiemy, że podstawki na klawiatury niekoniecznie są najfajniejsze, ale ważne jest, aby zwrócić uwagę na to, jak mogą być użyteczne i dlaczego utknęły wokół.

Dodaj Ergonomię do każdego biurka

Utknąłeś z biurkiem o stałej wysokości, które nie jest odpowiednią wysokością do komfortowej pracy? Nie możesz ustawić łokci pod kątem 90 stopni z klawiaturą na górze biurka? Podstawka z klawiaturą na ratunek! podstawki na klawiaturę w mgnieniu oka zmieniają biurko o stałej wysokości w ergonomiczne stanowisko pracy. Większość biurek o stałej wysokości jest zbyt wysoka dla krótszych osób lub zbyt krótka dla wyższych. Regulowane ramię klawiatury umożliwia osobom o różnej wysokości korzystanie z biurek o standardowej, stałej wysokości poprzez proste przesunięcie podstawki na klawiaturę w górę lub w dół w celu lepszego ergonomicznego ułożenia ramion i nadgarstków.