Najlepsze praktyki ergonomiczne dla produkcji

Jesteśmy podekscytowani mogąc ogłosić wprowadzenie naszej nowej marki i nowej generacji oprogramowania. Naszym celem przy aktualizacji marki jest wyraźne zakomunikowanie naszej unikalnej perspektywy, nawiązanie kontaktu z ludźmi o podobnych poglądach i zapewnienie miłych doświadczeń naszym klientom, członkom zespołu i szerszej społeczności OHS, której służymy. Ale zamiast mówić o nas, porozmawiajmy o Tobie...

Ergonomia

Najlepsze praktyki ergonomii w produkcji

"Nie traktuj procesów ergonomicznych jako odrębnych od tych, które mają na celu eliminację innych zagrożeń w miejscu pracy. Do rozwiązywania problemów ergonomicznych - identyfikacji zagrożeń, dokumentacji przypadków, oceny możliwości kontroli i technik zarządzania opieką zdrowotną - stosuj te same podejścia, które stosujesz do rozwiązywania innych problemów bezpieczeństwa."

Najlepsze praktyki ergonomii w produkcji

Lepsze podejście do zdrowia układu mięśniowo-szkieletowego

Pobierz bezpłatną kopię naszego najnowszego ebooka, aby dowiedzieć się, w jaki sposób proaktywne organizacje przyspieszają osiąganie doskonałości w zakresie bezpieczeństwa poprzez ukierunkowanie na zdrowie układu mięśniowo-szkieletowego.

Darmowy Ebook: Lepsze podejście do zdrowia układu mięśniowo-szkieletowego (A Better Approach to Musculoskeletal Health)

Zdrowie sportowców w miejscu pracy

Uzależnienie od technologii a przyszłość pracy

"W związku z rosnącą liczbą godzin spędzanych na ekranie, nadszedł czas, by zadać kilka ważnych pytań na temat tego, w jaki sposób uzależnienie od ekranu może wpłynąć na naszą przyszłą siłę roboczą - mówi Stephen Smith."

Opowieść o uzależnieniu od technologii, młodych ludziach i przyszłości pracy

Pięć wskazówek, jak stworzyć kulturę zdrowia w miejscu pracy

"Badania wykazują, że kluczowym czynnikiem udanego programu wellness jest włączenie zdrowia i dobrego samopoczucia do kultury firmy. Dzięki temu pracownicy są znacznie bardziej zaangażowani w poprawę swojego samopoczucia. Program, który Martin stworzył w ciągu zaledwie 3 lat, może poszczycić się 70% wskaźnikiem zaangażowania, w porównaniu do średniej 24% wśród programów oferowanych przez amerykańskie firmy. Oto jak pójść w jej ślady".

Pięć wskazówek jak stworzyć kulturę zdrowia w swoim miejscu pracy

Przywództwo w zakresie bezpieczeństwa

10 najlepszych sposobów na poprawę zarządzania bezpieczeństwem

Panel ekspertów ds. bezpieczeństwa oferuje swoje porady dotyczące poprawy zarządzania procesem bezpieczeństwa i wspierania przywództwa.

10 najlepszych sposobów na poprawę zarządzania bezpieczeństwem